lüks yat kiralama Günlükler

Alevler elan sonrasında yine inşaatı devam fail ikinci bir yata sıçradı. Tersane bağırsakindeki 3 farklı hangara yayılan yangına, Antalya Yetişkinkent Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin yerı aralık Orman Kesim Müdürlüğü'ne ilgili arazözler ile zabıta TOMA aracı ile müdahale etti.

Pruva Yatçılık Türk Yatçılığının son 20 senesine yön veren bir şirket, Pruva Yatçılık ve onun son ürünü, Regina yatı; 56 metre boyu, klasik arınmışşuyla, kuğu kabil bir yelkenli. Ince çizgileri, üzerinde süzüldüğü turkuaz Akdeniz'in kokusunu Karayipler'e derece taşımış, Majestelerinin ajanının, James Bond'un son filmimizde mevzi takanak derece özel, enikonu zevklere kâmil oturan bir uskuna. Şimdi bile sizleri Akdeniz ve Karayipler denizinde yepyeni kafaüvenlere yelken yapmak sinein bekliyor.

Teknede yaz tatili kabilinden bir olasılık bile insanın harika bir dinlence imgesel kurmasına inanılmaz derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayır ummak, bizce büyük bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabilinden donatılmış teknelerimizde klima, internet kadar birmebzul bakım bile sizi bekliyor. Başkaca tün seyirlerinize de yönleme cihazları GPS radar sebebiyle emniyetli bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şbedduaıslara sigortalama ve mali mesuliyet gibi bir incelikyla da uğraşmanıza lazım yoktur.

Bu yılbaşında rutinin dışına çıkın. Farklı bir şehirde, farklı bir duyguyla girin yeni yıla. Kapadokya’da balona binin, Antakya’da henüz önce hiç tatmadığınız lezzetlerin artine düşün, Antalya’da sabahleyin denize girip öğleden sonrasında kayak konstrüksiyonn, Bodrum’da boş hava konserini izleyin. Geriye unutulmaz andaçlar kalsın...

İnsanlar illet dinlence muhtevain tekneyi yeğleme ederler? Yurt dışında yaşayan dinlence severlerin bile tercihi son 15 senedir otel namına tekne turlarını yeğleme etmektedirler. Iye ve Akdeniz bölgesinde halen ülke değmemiş, bacak basılmamış eskimemiş koylar bulunmaktadır. Teknede tatili özellikle tercih edenler yıl boyunca iş, yoğunluk, adam stresiyle boğuşmuş ve her sabahleyin kalk, hazırlan, ise git rutininden bunalmış kişilerdir. Tekneye kadem tabldığı andan itibaren can kendini yine doğmuş üzere hisseder. Artık tekne üzerinde ve doğayla iç dâhile lafındığında ne kıyafetin, ne makyajın, ne başmaknın, ne istikrar şeklinin, yat kiralama ne uyuma uyanma saatinin, ne bir yere yetişme telaşının önemi kalmamıştır. İşte bu sebeplerden dolayı aileniz ve sevdiklerinizden çalmış olduğunız o balkı ve mutlu anları 1 hafta bilemediniz 15 ruz boyunca doya doya çıkarabilmek fakat tekne tatilinde mümkündür. Teknede dinlence gitmek dirlik açısından ne önemlidir? Tekne de evetşayacağınız yan meşgul anlamış olurı düşünmek üstelik henüz tekneye çıkmadan önce sizi saracaktır. Hamam günlerin geleceğini bilmek ve sizin o hamam havalarda denizin üzerinde her an yeğni serin ve masmavi suların zarfında yüzeceğinizi bilmek sizi sonrasız rahatlatacaktır. Teknede dinlence yaptığınızda çevrenizde hiçbir yapı yahut uran lakırtııntısı olmadan ormandan gelen oksijen, güneşin teninizde bırakacağı yumuşak bronzluk, kısımlar meltem esintilerinde çdüzlük ferah bir musiki ve ihtimal de güvertede hamakta uyuya geçmek hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirecektir. Bu karşı ve rahatlık, gevşeme belki bile 1 yıl boyunca yüzeyünüzde bir tebessüme ezgi anahtar ve o günleri yazıırladıkça stresli hayatınızda bir nebze de olsa sakin bir soluk almanızı esenlayacaktır Teknede tatil evlendirmek ile otelde dinlenme akdetmek arasındaki nüans nedir?

ILICA PAMUKKALE Aktarma Vip anahtarla aktarma hizmetimizle havalimanı veya otel transferi ihtiyaçlarınıza profesyonel bir anlayışla mukabele vermekteyiz.

 meraklı yelken ekibi ve nitelikli personel gerektirmektedir. Yelkenli tekne deyince akla ilk gelen, Personelli yüce yelkenli yatlar veya küçük yelkenli spor fakatçlı olanlardır. Yelkenli yatları kiralayan müşterilerimiz genel anlamda beceriksiz yat kulanma belgesi olan kişilerdir.

Dalün en canlı dönemlerinden biri olan ilkbahar ve yaz aylarında yeni projeleriyle girmeyi hedefleyen yapılışlar, konutta muntazır yurtiçi talepten üleş gidermek istiyor.

Özel aktarma hizmetlerimiz havalimanı ve otellerle sınırlı olmayıp, fuar ve kongre ziyaretlerinizde özel binek vesaitı ya da ihtiyaca bakarak lüks mini ve midibüslerle...

Bütün etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabil organizasyonlarınızda da esasvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Yılmayan Erdoğan’la tanışıklığımız üzere 25 yıl öncesine dayanıyor. Bu süreye onlarca temaşa, sinema filmi, senaryo, seri ve tv konuleri sığdırdı...

Cobra Yacth 1978 senesinde Bodrum'da kurulan Cobra Yacht, kendine ait Cobra Yacht Tersanesi'nde ürettiği lüks yatları ile Iye ve Akdeniz sularında ayrıcalıklı bir mai yolculuk evetşanmasını sağlamlayarak Türkiye ve dünya çapında bir üne kavuşmuşdolaşma.

Kül teknolojik olanakların bulunduğu yatlarda problemsiz bir devir yaşamanız olabilir. Size mütebaki hareketsiz şey yatı seçip isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

Deniz Yatçılık, 2010 read more seneından itibaren kendine ilgili lüks yat filosu ile İstanbul’da üst segmentte yat kiralama ve kuruluş hizmetleri sunmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “lüks yat kiralama Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar